Дистанційне навчання. Захист Вітчизни 11 клас Кобець Р.В.

Дата: 19 березня 2020 о 08:00
Автор: Кобець Р. В.

Урок 39. Тема. Пересування відділення і розташування на місці.

Тема. Пересування відділення і розташування на місці.

Взвод на місці, як правило, розташовується уздовж маршруту висування, використовуючи захисні та маскуючі властивості місцевості, в постійній готовності до відбиття нападу наземного та повітряного противни ка, знищення його диверсійно-розвідувальних груп.

Бойові машини піхоти (бронетранспортери), танки розташовуються в указаних командиром взводу місцях під кронами дерев, в ярах, в радіолокаційній тіні від місцевих предметів на віддаленні 25–50 м один від одного, а на відкритій місцевості в умовах загрози застосування противником високоточної зброї–100–150 м. Особовий склад розміщується поблизу своїх машин. Для нього відриваються щілини, а при наявності часу улаштовуються перекриті щілини або бліндажі. Для бойових машин піхоти (бронетранспортерів), танків обладнуються окопи та укриття.

Місця розміщення особового складу та розташування бойової техніки ретельно маскуються. Поблизу бойових машин піхоти (бронетранспортерів), танків обладнуються фальшиві об'єкти (теплові пастки).

В умовах суворої зими або тривалої негоди взвод може розміщуватися в населеному пункті. В цьому випадку взводу для розміщення відводиться по можливості один будинок або споруда.

141. Бойовий наказ на розташування командир взво ду піддає, як правило, усьому особовому складу взводу. У бойовому наказі командир взводу вказує:

відомості про противника;

завдання взводу;

місця розташування сусідів;

.чяндання відділенням (танкам), місця їх розташу-нііііпи, місця обладнання відкритих або перекритих щілин, ;і при необхідності і місця улаштування бліндажів

для особового складу, окопів та укрить для озброєння і техніки; порядок спостереження за наземним і повітряним противником, а також за сигналами командира роти; порядок дій відділень (танків) під час нападу противника; сигнали оповіщення, управління та взаємодії і порядок дій за ними;

час заняття району розташування та терміни його інженерного обладнання;

своє місце та заступника.

Після віддання бойового наказу командир взводу дає вказівки щодо інженерного обладнання району розташування та маскування, захисту від зброї масового ураження, високоточної та запалювальної зброї, організовує технічне обслуговування озброєння і техніки, здійснює контроль За підтримуванням взводу у постійній бойовій готовності.

142. Командир відділення (танка), одержавши завдання на розташування, перевіряє знання особовим складом порядку відбиття нападу наземного та повітряного противника, сигналів оповіщення, управління і взаємодії та порядку дій за ними, особисто керує обладнанням місця для розміщення особового складу, окопу або укриття для бойової машини піхоти (бронетранспортера), танка, маскуванням та технічним обслуговуванням озброєння і бойової машини.

Під час технічного обслуговування в першу чергу до-заправляються пальним і поповнюються боєприпасами техніка та озброєння, потім проводиться перевірка озброєння, механізмів і приладів, їх вивірка та регулювання, змазування і усунення виявлених несправностей.

Із тактичним пересуванням ознайомтесь за посиланням: