Дистанційне навчання. Всесвітня історія. 6 клас. Блищик Г. А.

Дата: 24 травня 2020 о 12:29
Автор: Блищик Г. А.

Урок 64. Початок Великого переселення народів. Падіння Західної Римської імперії. Практична робота: позначити на контурній карті Константинополь, напрямки Великого переселення народів.
Урок 65. Давні слов'яни. Прабатьківщина слов' ян. Початок Великого розселення слов' ян.
Практична робота: позначити на контурній карті прабатьківщину слов 'ян і напрямки їх розселення.

1. Прочитати параграф 49, ст.215 - 219. На ст. 216 розгляньте карту, визначте території, заселені  варварами. Якими були напрямки переселень варварів? Які  варварські королівства утворилися на території Західної Римської імперії?

Що таке Велике переселення народів? Як і коли воно розпочалося? Чому битву на Каталаунських полях називають битвою народів? Коли вона відбулася? Коли вестготи захопили Рим? Яка подія сталася у 455 році? Якими були наслідки цієї події для Західної Римської імперії? Коли остаточно Західна Римська імперія припинила своє існування? Прочитайте джерело на ст.219,дайте відповіді на запитання до нього.

Виконайте завдання практичної роботи: позначте на контурній карті Константинополь,напрямки Великого переселення народів.

2. Прочитайте параграф 49, ст.219 - 220, параграф 50, ст. 221 - 223.

Коли розпочалося Велике переселення слов'ян? Якими були напрямки розселення давніх слов' ян? Як називали давніх слов' ян римські історики1 - 2 ст. Птолемей Старший, Тацит й александрійський географ Птолемей? Підготуйте повідомлення про суспільне та господарське життя і духовний світ давніх слов' ян.

Виконайте завдання практичної роботи: позначте на контурній карті  прабатьківщину слов ян і напрямки їх розселення/

3. Підготуйтеся до контрольної роботи.Повторити параграфи 44 - 50, ст. 189 - 223.